HakkımızdaBUPAT LTD
, 1983 yılında elektronik komponent ve ekipman firması olarak Ankara'da kurulmuştur. Başta Savunma, Havacılık, Uzay ve Endüstri sektörlerinde, yüksek teknoloji odaklı üretim yapan, dünyanın önde gelen birçok firmasının temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
BUPAT GLOBAL LLC 
2013 yılında Chicago, Illinois'de kurulmuştur. BUPAT LTD.'nin stratejik ortağı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. ABD merkezli üreticilerle yakın ilişkiler sürdürmekte ve hızlı sevkiyat, rekabetçi fiyatlandırma ve teknik destek dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) birinci sınıf hizmetler sunarak Türk müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır.

BUPAT LTD ve BUPAT GLOBAL LLC olarak müşterilerimizin isteklerine zamanında cevap vermeye; uzman kadromuzla müşterimizin taleplerine hazır olmak için kurum içi ve yurt dışı yerinde eğitimlere özel önem vermekteyiz. Bunun yanında müşterilerimizden gelen taleplerden doğrultusunda firmalarımızdan da yurt dışı yerinde eğitim almalarına da imkan sağlamaktayız. Müşterilerimizin uzun vadeli üretim programları için de stok tutarak maliyet ve teslimat sürelerini önemli ölçüde azaltıyoruz. Ar-Ge ve prototip üretimi için müşterilerimize test ve değerlendirme için numune alma konusunda da yardımcı olmaktayız. 
ELECTRONICS VALLEY Inc. (EV)
, havacılık, uzay ve savunma teknolojilerinde uzmanlaşmış kişiler için bir iletişim platformu oluşturma amacıyla küresel olarak hareket eden bir kuruluştur. EV kendisini ağ oluşturma, öğrenme ve ortaklıklar geliştirme yoluyla bilgi paylaşımına adamıştır. "Vazgeçilmez bir Bilgi Merkezi Olma" nihai hedefi olan EV, 2007 yılından bu yana havacılık, aviyonik ve savunma sanayi teknolojileri alanlarında çok önemli ve popüler teknoloji etkinlikleri düzenlemektedir. Bu etkinlikler hem kapsam hem de içerik olarak zenginleşerek kamu ve özel sektörden tüm kilit personeli bir araya getirerek uluslararası kuruluşlar arasında sinerji yaratmıştır.

Tüm projeleriniz için uzman kadromuzla sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.